Loading...

branding / design / video

design studio

branding / design / video

design studio

branding / design / video

design studio

WE ARE JUST CREATIVE PEOPLE

mati.media CREATIVE STUDIO

CREATE YOUR DREAM WITH

AMAZING DESIGN

CREATE YOUR DREAM WITH

AMAZING DESIGN

Nazywam się Robert Jaworski, montażysta, operator filmowy i grafik 🙂 w Mati.MEDIA.PL Praktycznie całe życie zajmowałem się animacją i grafiką, poczynając od DeluxePaint przez CorelDraw po Photoshopa, oraz edycją plików muzycznych już w ProTrackerze na Amidze (to były czasy).

Filmowanie zacząłem w 2001 roku, pracowałem przy filmach dokumentalnych i reklamowych jako asystent. Kilka lat później założyłem własną firmę i rozpocząłem pracę w multimediach. Stworzyłem już wiele filmów i chcę aby każdy rodzaj filmu stworzony przezemnie był wyjątkowy.

Moje ulubione; filmy ślubne, reklamowe, hotelowe, teledyski, to mój największy Challange. Z tego prostego pomysłu zwykłego filmowania, dziś staram się tworzyć w pełni spersonalizowane wersje filmów.

Nasza firma MatiMEDIA oferuje jedyne w swoim rodzaju doświadczenie specjalnie dostosowane dla Ciebie. Do produkcji naszych filmów używamy Aparatów cyfrowych, w tym Sony A7rII,  Sony A7s. A także slader, cran, stedycam, drona.

To wszystko pomaga nam w utrzymaniu prawdziwie linowego ruchu który można osiągnąć tylko za pomocą profesjonalnych urządzeń. W naszych produkcjach skupiamy także swoją uwagę, na wysokiej jakości audio, ZOOM H6n, Røde i dyktafony mogą zaspokoić większość produkcji,

jednocześnie pomagając zaprojektować idealny dźwięk. Dzięki naszemu nowoczesnemu podejściu do edycji, nasze filmy chcą nie tylko być oglądane, ale często doprowadzają do łez, radości i nostalgicznych wspomnień.

nasze ostatnie prace: